Makyaj, Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları - Tuğba Seçir

4-8
Nisan Dünya Alerji Haftası

Written by admin, 1875 gün ago, 0 Comments

Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nce, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de alerjik hastalıkların görülme sıklığının giderek arttığı, verilerin, toplumda her 4 kişiden 1′inin alerjik hastalıklardan etkilendiğini gösterdiğini bildirildi.

İşte bende ne yazık ki o 4 kişiden biriyim.  Ev akarı (mite) alerjim var, kozmetik konusunda da alerjik bir bünyeye sahip olmakla birlikte bir de hassas bir cilde sahibim. ( Yani herhangi bir şampuan veya çamaşırımı yıkadığım herhangi bir deterjan alerji riskimi arttırabiliyor.) Çamaşırları her yıkadığımda ortalığı saran mis gibi parfüm kokusu evet gerçekten çok hoş ancak parfüm içeriği ne yazık ki alerjik bünyelere asla iyi gelmiyor. Ben çok uzun zamandır sürdürdüğüm  parfümsüz deterjan arayışımı mutlu bir şekilde sonuçlandırdım. Sonucu sizinle de paylaşmak istedim.

Karşınızda Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan. (Hipoalerjenik) Üstelik de matik, yani elde yıkama zorunluluğu da yok. Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan dermatolojik olarak onaylanmış, parfüm ve boya içermeyen içeriği ile  hassas ve alerjik bünyelere özel olarak üretilmiştir. Çocuklarınızda da güvenle kullanabilirsiniz.

bingo

Kelebeğin Rüyası tüm hassas ciltlere ve alerjik bünyelere Bingo Parfümsüz öneriyor !