Makyaj, Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları - Tuğba Seçir

Mineral
Makyajda Devrim

Written by admin, 2214 gün ago, 0 Comments

Bronzer kullanırken yüzünüze çamur sürülmüş gibi bir görüntü oluşturmak istemiyorsanız özellikle bu noktada organik makyaj malzemelerini tavsiye ediyorum.
Physicians Formula’dan bahsedeceğim size biraz.

1

 

Physicians Formula kozmetik ürünlerinin içerdiği 132 zararlı kimyasalı içermediği gibi ABD cilt kanser kurumu tarafından önerilen bir markadır. Ürünler %100 saf ve doğal minerallerle birlikte A, E vitamini ve antioksidanlar içerir. Parfüm ve paraben içermez.

Physicians Formula’nın çok da romantik bir hikayesi vardır. 1937′de ünlü alerjenist Dr. Frank Crandall tarafından çok hassas ve alerjik bir cilde sahip olan eşine, aşkının bir hediyesi olarak doğmuş ve mineral makyajda öncü markalardan biri haline gelmiştir. Doktor formülü anlamına gelen marka isminden de anlaşılacağı gibi; güzelliğin sağlıkla buluştuğu markadır. 

2

Ph Matchmaker serisi içersindeki bronzlaştırıcı ise cildinizin ph seviyesini algılar aydınlık bir sonuç verir. 60 saniye içerisinde cildinizle büyük bir uyum yakalar. Led compact ışık sistemi ve aynası ile de size kolaylık sağlar.

Açıkçası Physicians Formula için tek söyleyebileceğim ”cildine ve kendine değer veren kadınların” markası !