Makyaj, Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları - Tuğba Seçir

Kelebeğin
Rüyası

Written by admin, 2255 gün ago, 0 Comments

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği sinema filmine “Kelebeğin Rüyası” adını verdiğini öğrendiğimde, bu blogun sahibi olarak hem çok şaşırmış, hem de tebessüm etmiştim. “Kelebeğin Rüyası” adını, 3 yıl önce uzun arayışlar sonucu bulmuş, kozmetik blogu projemi hayata geçirmiştim.

Günler, aylar geçti, büyük sükse yapması beklenen filmin seyirciyle buluşma vakti geldi. Hem de benim için yepyeni bir sürprizle…

‘Kelebeğin Rüyası’ filminin galası için bastırılan davetiyelerde küçük bir hata yapılmıştı! Filmin internet adresi ‘kelebeginruyası.com’ olarak yazılmıştı. Yani şu anda bulunduğunuz adresin ta kendisi…

1500 davetliye gönderilen gala davetiyesi tabii ki benim elime ulaşmadı ama ertesi gün gazetelerde blogumun haber olması benim için unutulmayacak bir anı oldu.

Yapımcı firma ile yaptığımız görüşmelerde orta yol bulamamıştık. Onlar da başka bir çözüm üretmiş, ben de 3 yıldır emek verdiğim blogumu öldürmemiştim.

Yılmaz Erdoğan’ın filmin adını açıklamasıyla başlayan heyecanım, gazetelere yansıyan bu haberle taçlanmış oldu.

Bu arada söz konusu haberlerdeki “Herkes ürün satışı yapan yanlış siteye girdi. Hatadan habersiz olan firma sahibi ise yoğun ilgi nedeniyle teşekkür mesajı yayınladı” ifadesi ise gerçeği yansıtmıyor.

Çünkü blogumda ürün satışı yok, davetiyedeki yanlışlık nedeniyle sevinç naraları eşliğinde herhangi bir teşekkür mesajı da yayımlamış değilim.

Güzel ve unutulmaz bir tesadüf oldu.

Konuyla ilgili ilk ve son açıklamam bu olsun…