Makyaj, Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları - Tuğba Seçir

Listerine Stay White Ağız Gargarası

Written by admin, 2843 gün ago, 4 Comments

Ağız ve diş bakımının tam yapılmadığı durumlarda diş çevresinde biriken yiyecek  artıkları  bakteri plağı oluşumuna ve ağız kokusuna neden olur. Ağızdaki temizlenmemiş plak tükürük ile birleşerek tartar (diştaşı)oluşturur. Biriken tartar sebebiyle dişeti iltahaplanabilir, çekilebilir ve ileri safhalarda diş kaybedilebilir.

Diş fırçalama sonrasında kalan ve plak oluşumuna neden olan bakterileri ağız gargarasıyla temizlemek gerekir.

Listerine® StayWhite ağız gargarası diğer Listerine® ağız gargaraları çeşitlerinin  de sahip olduğu plak oluşumunu engelleyen ve diş iltihaplanmasını önleyen  etkisinin yanı sıra  anti-tartar etkiyi ek bir içerik ile daha kuvvetli bir şekilde sunmaktadır.

Listerine® StayWhite  ağız gargarası günde 2 kez kullanıldığında plak oluşumuna karşı 24 saat koruma sağlar.

Listerine®  StayWhite ağız gargarası esansiyel yağ içeriği ile plak oluşumunu azalttığı gibi Çinko Klorür içeriğiyle tartar birikimini azaltır ve bu sayede diş lekelerini önler.

Listerine® StayWhite’ın leke oluşumunu önlemek için plak ve tartar birikimini azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.Dişleri daha temiz, parlak ve doğal beyazlığında tutar.

Listerine® StayWhite 250 ml Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 8,90 TL
Listerine® StayWhite 500 ml Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 14,90 TL *Listerine® ‘in StayWhite çeşidi sadece eczanelerde satılır.

About admin

 1. Elif UYSAL14 Temmuz 2011, 08:58

  Bizim banyo tezgahının vazgeçilmezidir kendisi:) Her rengi denenmiştir, çok severek kullanılır:)Kesinlikle çok başarılı ve etkili bir ürün:)

  Reply
 2. admin14 Temmuz 2011, 15:15

  Aynen Elifciğim bizde de aynı durum geçerli :) Cok basarılı bir yelpazesi var Listerin’in.

  Reply
 3. Mert10 Ocak 2013, 01:19

  Bu naneli olanini kullaniyorum,bu urunu kullanipta fark goren ve memnun kalan var mi acaba? Farktan da kastim “stay white” vurgusu :)

  Reply
 4. admin31 Temmuz 2011, 17:49

  Valla niyetimize güveneceğiz sanırım :)

  Reply