Makyaj, Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları - Tuğba Seçir

VEE NARS :)

Written by admin, 3192 gün ago, 0 Comments

İşte beklenen gün geldi ve Şaşkınbakkal Nars’tayım :)

İçerdeki müthiş malzemeler hepsinden önemlisi olsada ben hep aynı şeyi söylerim ” imaj çok şey demektir”. Ve Nars İmaj konusundada oldukça başarılı bulduğum bir Marka.

Ürünler Sheisedo Group bünyesinde Nars’a özel formüllerle üretiliyor.

Bence biz kadınların en çok yaşadığı sıkıntılardan biri de renk. Ara renk bulamayız çoğu zaman. Mor olsun isteriz ama morunda her tonunu isteriz. Bence Nars bu sorunu kesinlikle ortadan kaldırmışa benziyor resmen renk basıyorlar diyebilirim size :) Arayıp bulamayacağınız renk yok gibi, hatta bence yok :

İşte Nars Şaşkınbakkal :)

İşte bana makyaj yapılan tüm malzemeler huzurlarınızda :)

Bence en önemli ayrıntılardan biri fırça, bunu hep söylüyorum nasıl fırça kullandığınız çok önemli. Kelebek der ki ; fırça makyajın % 50 sini oluşturur ki bu da büyük bir kısımdır :)

Nars fırçalara tek kelimeyle bayıldım. Nedenine gelince ;

En lüks kıllardan ve japon fiberlerinden yapılan NARS fırçaları sincap , midlli , tay kıllarından oluşmaktadır. NARS fırçalarının en önemli özelliği hayvanların ilk kırkılan tüyleri yani en iyi cins kıllardan yapılıyor olmasıymış.  Şekillendirilirken kesme işlemi olmadan fırçaya tüm kıllar monte ediliyor ve elle tek tek alttan çekerek şekil elde ediliyor böylece fırçalar yumuşaklığını koruyormuş, test edildi onaylandı fırçalar yumuşacık. Aynı zamanda NARS ın kabuki makyaj sanatından esinleneek üretmiş olduğu çok özelde bir kabuki serisi bulunmaktadır.

İşte makyajımı yapan beni tüm canlılığıyla karşılayan Nars Türkiye Eğitim Müdürü Burcu Hanım :)

Nars Şaşkınbakkal ve yakında açılacak olan Nars Citys mağazalarında 120 tl karşılığında randevulu makyaj yaptırabiliyorsunuz. Hem 120 tl lik ürün alıyorsunuz Nars’tan hemde kendinize yakışan renkleri buluyorsunuz :)

Ve işte Nars sonbaharda en çok sorulan ürünler listemiz.

DAPHNE  Single Eye Shadow: Sonbahar koleksiyonun da markanın yuzu olan Daphne Guiness ile çekim yapan François Nars ın Daphne yi gördügünde adını verdiği bu far gözlere son derece asil bir renk olan menekşe morunu taşıyor.Mat bitiş ile asilliğini korurken zengin pigmenti ile mükemmel sonuç sağlıyor.

RAJASTHAN DUO EYE SHADOW: Metalic bej ile mavi-siyah olarak iki renkten oluşan bu far sonbahar makyaj trendelerini gözlere taşıyor. Yumuşak dokusu ile kolayca uygulanıyor ve uzun süre gozlerde kalıyor.


PALLADIUM SOFT TOUCH SHADOW PENCIL: Bu metalik turkuaz      renkli kalem far gözlere dikkat çekmek ve pratik makyaj yapmak isteyenler için süper bişey :)

İşte buda Nars karneniz :) Reçete gibi. Yüzünüze hangi ürün uygulandıysa aynısı burayada uygulanıyor ve arkasına yazılıyor size uygulanan ürünler tek tek :)

Beni Nars Şaşkınbakkal’da misafir eden tüm Nars çalışanlarına özellikle Burcu Hanıma hem benim için hazırladıkları nazik hediyeleri için hemde bana zaman ayırdıkları için sonsuz teşekkürler ediyorum :)

Narsla 2.buluşmam uzun sürmez benden size söylemesi :)

About admin