Makyaj, Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları - Tuğba Seçir

Bugünün Çocukları Yarının Büyükleri

Written by admin, 3286 gün ago, 0 Comments

Uzun bir aradan sonra unuttuğumuz sosyal sorumluluklarımızla geri döndüm bloguma diyebilirim. Sosyal sorumluklarını unutmayan bireyler olmak her zaman gereğinden fazla onur verici olmuştur benim için.

Aslında sadece benim için değil çevremdeki duyarlı arkadaşlarım içinde geçerli aynı durum. Bu defa çok sevdiğim bir arkadaşımdan  Ağrı Doğubeyazıt’ta bulunan Esnemez İlköğretim Okulu’ unun  her türlü okul gereçine ihtiyaçları olduğunu duydum ve o dakikadan itibaren bizim için hummalı bir çalışma başladı.

Konuyu Antalya’da bulunan duyarlı arkadaşım Gizem Ekinci ile de paylaştım. Dolayısıyla hem İstanbul’da hem de Antalya San Bilgisayarda bir yardım kampanyası başladı. San Bilgisayar’ın eğitim gönüllüleri devredeydi artık.

Herkesin destek verdiği bu kadar güzel bir yardım projesinin içinde olmak, daha da önemlisi okula giden fakat kalemi, defteri olmayan minikler için birşeyler yapıyor olmak hepimizi derinden etkiledi.

Bugün İstanbul’dan ve Antalya’dan dev kolilerimiz yola çıktı. Umarım yüzünü hiç görmediğimiz oradaki tüm minikleri biraz olsun mutlu edip onlara umut olabiliriz.

Lütfen ” bir çocuğu kurtarsak ne olur binlerce çocuk var aynı durumda ” zihniyetinden kurtulalım. Unutmayalım ki  herkes bir çocuk için birşeyler yapabilirse okumayan çocuk kalmayacak, bugünün çocukları yarının devlet adamları, öğretmenleri, mimarları, doktorları dolayısıyla onlara gerçekten ihtiyacımız var.

Eğitim Gönüllüleri derneği kimi seçer bilemiyorum ama benim için, kelebeginrüyası için bu senenin eğitim gönüllüleri ”Antalya San Bilgisayar”.

İnanılmz duyarlı oldukları için, bu desteğin önderliğini yapan başta çok sevgili arkadaşım Gizem Ekinci’ye,

San Bilgisayar Genel Müdürü Erol Türk’e ve onun tüm yardım meleklerine kelebeginrüyası olarak içten teşekkürlerimi sunuyorum.

About admin